راهکارهای جامع امنیتی

در کلیه سطوح شبکه
قابل اطمینان


راهکارهای مختلف مارا ببینید با متخصصین ما صحبت کنید
 


آنتی‌ویروس جی‌دیتا

اولین آنتی‌ویروس دنیا، تکنولوژی آلمان
راهکار کامل محافظت از نقاط داخلی شبکه با قدرت تشخیص بسیار بالا، مدیریت مرکزی آسان، کنترل تجهیزات جانبی و مدیریت وصله نرم‌افزاری

نسخه 14/۰ به همراه امکانات کامل امنیتی


با جی‌دیتا بیشتر آشنا شوید.

نسل بعدی تروریست‌ها در دنیای دیجیتال رشد خواهند کرد،
جاییکه ابزارهای قویتر و آسانتر برای هک کردن در اختیارشان خواهد بود.

Dorothy Denning


فایروال هیلستون

رتبه شماره ۱ در NSS Labs (قیمت در برابر امنیت)
فایروال هوشمند حرفه‌ای

در سه سری E, T و X، توصیه شده توسط گارتنر و NSS Labs، دارای نشان ICSA Labs


با هیلستون بیشتر آشنا شوید.

هکرها در حال رخنه به سیستم‌ها برای رسیدن به سود هستند.
قبلا بدلیل کنجکاوی و یا رسیدن به دانش و هیجان
این‌کار را انجام می‌دادند ولی در حال حاضر، این یک کسب و کار بزرگ است.

Kevin Mitnick - معروفترین هکر دنیا

فایروال سنگفور

امنیت مقرون به صرفه

برای بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط که دارای تیم اختصاصی امنیت نمی‌باشند، مدیریت امنیت در IT می‌تواند یک کابوس باشد. از نظر سنگفور، آی‌تی علاوه بر قابل اطمینان بودن، باید ساده باشد. ساده در تمامی مراحل نصب، تا بکارگیری و تهیه گزارش. به همین دلیل است که سرتاسر قسمت‌های مدیریتی سنگفور شامل ویزاردهای مرحله به مرحله جهت پیاده‌سازی قوانین می‌باشد.

سنگفور با سرمایه‌گذاری بر روی روش تشخیص، ساختار نرم‌افزار، سرعت موتور داخلی خود و سخت‌افزار بکار رفته بر مشکلات سرعت فائق آمده و بدون مشکل کندی سرعت، حملات انجام گرفته بر روی لایه اپلیکیشن را خنثی می‌نماید.

SSL VPN سنگفور

ارتباط امن از همه‌جا

SSL VPN سنگفور، ارتباط شما را با شبکه سازمانی از هر مکانی که باشید تا زمانیکه دسترسی به اینترنت دارید، مهیا می‌نماید. دسترسی از طریق مجرای امن SSL بوجود آمده توسط گیت‌وی SSL VPN برقرار می‌شود. این گیت‌وی به کاربران اجازه می‌دهد از طریق مرورگر اینترنت خود، یک تونل امن به داخل سازمان زده و به امکانات داخل سازمان خود دسترسی پیدا کنند.

این محصول سنگفور به شما اجازه می‌دهد که تقریبا از هر نقطه دارای اینترنت و با هر نرم‌افزاری که از کدگذاری SSL پشتیبانی می‌نماید ارتباط برقرار نمایید. این به این معنا است که ارتباط امن از همه‌جا به سازمان شما برقرار خواهد بود.


سرتفیکیت‌های SSL

امنیت ارتباطات

سرتفیکیت‌های SSL فایل‌های دیتای کوچکی هستند که کلیدهای کدگذاری کوچکی را به اطلاعات سازمانی شما متصل می‌نمایند. وقتی این سرتیفیکیت‌ها بر روی وب‌سایت شما فعال شوند، باعث می‌شوند که کلیه ارتباطات با وب‌سایت شما بصورت کدگذاری شده بر قرار شود. معمولا برای لاگین، ارتباطات بانکی و ردو بدل اطلاعات از این سرتیفیکیت‌ها استفاده می‌شود.

سرتیفیکیت‌ها دارای انواغ مختلفی مانند DV, OV و EV می‌باشند. بر اساس نوع سرتیفیکیت انتخاب شده، مراحل درخواست و صدور هر یک از این سرتیفیکیت‌ها متفاوت می‌باشد. شرکت آرسس‌ایرانیان بعنوان نماینده رسمی آیس‌وارپ و GlobalSign سرتیفیکیت رسمی هر دو شرکت را ارائه می‌دهد.