راهکارهای جامع پیام‌رسانی

قابل نصب در سازمان‌ و بصورت ابری
مطمئن و امن


راهکارهای مختلف مارا ببینید با متخصصین ما صحبت کنید


ایمیل‌سرور آیس‌وارپ

راهکار کار گروهی
کامل و کارآمد، امن و پایدار، مطمئن

شامل سرویس ایمیل، تلفن صوتی و تصویری، وب‌کنفرانس، ارسال و دریافت پیامک، GroupWare کامل، امکانات کامل فایلینگ و...

نسخه 11/4 به همراه امکانات کامل فارسی


با آیس‌وارپ بیشتر آشنا شوید.

اتحاد قدرت است...

زمانیکه کار گروهی و همکاری وجود دارد، چیزهای فوق‌العاده‌ای را می‌توان بدست آورد

Mattie Stepanek


آرشیو ایمیل میل‌استور

استاندارد در آرشیو ایمیل
استفاده شده توسط یاهو، زیمنس و بوش، میل‌آرشیو، نرم‌افزار پیشرو در امر مدیریت، سیاست‌گذاری وآرشیو ایمیل در دنیا، با بیش از ۳۵هزار مشتری در 100 کشور می‌باشد.

نسخه 9/۱ با سازگاری کامل با آیس‌وارپ


با میل‌آرشیو بیشتر آشنا شوید.

ایمیل فراگیر است

راحت است، استفاده از آن آسان است. ولی ممکن است یکی از بزرگترین قاتلین زمان و بهره‌وری در سازمان‌های امروزی شود.

Ryan Holmes

گواهینامه‌های دیجیتالی آیس‌وارپ

امضای دیجیتالی، کدگذاری ایمیل

بعنوان مترادف دیجیتالی امضای شخصی، از امضای دیجیتالی برای حل مشکل تعیین هویت شخص فرستنده ایمیل و اعمال تغییرات بر روی ایمیل قبل از دریافت آن توسط گیرنده استفاده می‌شود. با دریافت یک ایمیا امضا شده، گیرنده می‌تواند اطمینان یابد که شخص فرستنده همان کسی است که ادعا می نماید (شخصی خودش را بجای دیگری جا نزده است) همچنین فرستنده ایمیل می‌تواند با استفاده از کلید عمومی شخص گیرنده، ایمیل را به نحوی کدگذاری نماید که فقط توسط وی قابل خواندن باشد.

با خرید امضاهای دیجیتالی آیس‌وارپ، می‌توانید با استفاده از هر نرم‌افزار ایمیل، کلیه ایمیل‌های ارسالی خود را امضا نموده و یا از دیگران ایمیل‌های رمزگذاری شده دریافت نمایید. امضاهای دیجیتالی برای دوره‌های ۱ساله، ۲ ساله و ۳ ساله صادر شده و بدون وابستگی به نوع سرور و یا نرم‌افزار، قابل استفاده می باشند.


آنتی‌اسپم‌های حرفه‌ای

آنتی‌ویروس و آنتی‌اسپم ایمیل

ایمیل‌های تبلیغاتی و هرزنامه‌هایی که سعی در فریب کاربران و سرقتدن اطلاعات آن‌ها را دارند، یکی از بزرگترین معضلات مدیریت یک ایمیل‌سرور بشمار می‌رود. این ایمیل‌ها علاوه بر خطرات امنیتی که دارند، بار زیادی بر روی سرور گذاشته و پهنای باند ایترنتی ایمیل سرور را اشغال می نمایند. همچنین با پر کردن فضای اختصاص داده شده به کاربر، در فعالیت کاری سازمان خلل ایجاد می‌نمایند.

شرکت آرسس‌ایران راه حل‌های متعددی را برای معضل هرزنامه‌ها در اختیار دارد. این راه‌حل‌ها شامل راه‌کارهای ابری آنلاین، آنتی‌اسپم‌های حرفه‌ای با کاربردهای خاص و راهکارهای ساخته شده در دل ایمیل‌سرور می‌باشد. همچنین راهکارهای ساخت خود شرکت آرسس نیز موجود می‌باشد.


سرورهای رله

تغییر آی‌پی، استفاده از RDNS

بسیاری از آی‌پی‌های موجود در ایران، بدلیل قرار گرفتن در ساب‌نت‌هایی که از آن‌ها اسپم ارسال می‌شود، شرایط خوبی برای مورد استفاده گرفتن برای ارسال ایمیل را ندارند. ایمیل‌های ارسال شده توسط این آی‌پی‌ها معمولا توسط سایر ایمیل سرورها بلاک شده و یا بعنوان اسپم شناخته می شوند. بسیاری از ISPهای داخل کشور نیز شرایط ایجاد رکورد RDNS را برای راه‌اندازی یک ایمیل‌سرور ندارند. مشتریانی که از این ISPها استفاده می‌کنند برای راه‌اندازی ایمیل‌سرور به مشکل برخواهند خورد.

برای حل این مشکل، شرکت آرسس‌ایرانیان سرورهای متعددی را در نقاط مختلف دنیا با آی‌پی‌هایی با شرایط عالی در اختیار دارد که مشتریان می‌توانند ایمیل‌های خود را از طریق این سرورها به بیرون روت نموده تا مشکل آی‌پی‌های خود را برطرف کرده باشند. این سرورها می‌تواند بنا بر نیاز مشتری هم برای ارسال ایمیل و هم برای دریافت استفاده شود.


خدمات ابری

ایمیل سرور بعنوان سرویس

بار کاری سرویس ایمیل برای تیم آی‌تی یک سازمان بسیار بالا می‌باشد. مخصوصا زمانیکه تعداد کاربران سرور بالا باشد، زمان زیادی توسط مدیری ایمیل سرور صرف خدمات سرویس‌دهی به این کاربران می شود. نگهداری از سرور فیزیکی و حفظ اطلاعات موجود در ایمیل کاربران، یکی از مواردی است که زمان زیادی برده و می‌تواند بار کاری مدیر سرور را دوچندان کند.

شرکت آیس‌وارپ، با ارائه خدمات ابری ایمیل بعنوان سرویس، بار نگهداری فیزیکی سرور و حفظ اطلاعات کاربران را برعهده گرفته تا مدیر سرور بتواند فارغ از نگرانی‌های مربوطه، به فرآیندهای روزانه سرویس دهی به کاربران بپردازد.


سرویس‌های پشتیبانی

آسودگی خاطر، برقراری سرویس


وقتی کسی برای شما ایمیلی ارسال می‌کند، او در حال در زدن بر روی درب ورودی شما است.
وقتی فایل پیوست را بدون نگاه کردن از سوراخ در - برای اطلاع از شخصی که در می‌زند -
باز می‌کنید، راهی را به زندگی خود بر روی شخص غریبه‌ای باز کرده‌اید. جاییکه هرآنچه برای
شما مهم است نگهداری می‌شود.

Ryan Holmes