مدیریت تحت وب آیس وارپ

قابل دسترس از پی‌سی، تبلت و یا گوشی‌های هوشمند، مدیریت تحت وب راحت‌ترین ابزار برای مدیریت ابتدایی سرور می‌باشد. نمایش زنده فعالیت‌های سرور و آمارها، ایجاد دامنه و کاربر و غیره از جمله فعالیت‌های قابل انجام با مدیریت تحت وب می‌باشد. برای فعالیت‌های پیشرفته، از نرم‌افزار ویندوز استفاده نمایید.

با استفاده از امکانات مدیریت تحت‌وب یک طراح حرفه‌ای شوید

مدیریت تحت وب به مدیر اجازه می‌دهد که هم رابط وب و هم مدیریت تحت وب را با استفاده از گزینه‌های زیاد و پیش‌فرض‌های موجود تغییر دهند. با استفاده از این امکان می‌توان یک طرح حرفه‌ای بدون نیاز به هیچگونه کد نویسی ایجاد کرد.

پوسته رابط‌وب خود را انتخاب نمایید

شمایل رابط‌وب خود را در داخل و هنگام لاگین، تغییر دهید. لوگوی شرکت خود را اضافه کنید. شبکه‌های اجتماعی خود را استفاده نمایید. رنگ شرکت خود را انتخاب کنید. با استفاده از پیش‌نمایش زنده، ترکیب مورد نیاز خود را به راحتی پیدا خواهید کرد.

Image description
Image description

مدیریت دامنه

مدیریت‌وب با استفاده از طراحی ساده و امکانات آن، به راه‌اندازی سریع و راحت دامنه بر روی سرور و استفاده از آن توسط کاربران کمک می‌نماید.

تنظیمات دامنه

مدیران با استفاده از مدیریت تحت وب می‌توانند فضای اختصاص داده شده به دامنه را تغییر دهند، مقدار ایمیل‌هایی را که در روز ارسال می‌شود را محدود کنند، دسترسی به سرویس‌ها را فعال و غیرفعال نموده کارهای بسیار دیگری را انجام دهند. همچنین با ایجاد قوانین و تعریف شرایط، می‌توان بطور اتوماتیک عمل خاصی را بر روی ایمیل‌های رسیده انجام داد.

تنظیمات کاربران

مدیر دامنه می‌تواند با استفاده از مدیریت تحت وب اکانت کاربری ایجاد کرده و آن را تنظیم نماید، گروه و لیست ایمیل ایجاد کند، برای کاربران محدودیت و اعتبار برای ارسال ایمیل تنظیم نماید، گوشی موبایل و تبلت آن‌ها را مدیریت نموده و امکان استفاده از اوتلوک و کلاینت دسکتاپ را به آن‌ها بدهد.

سوال فنی دارید؟

تلفن پشتیبانی

+98 (21) 88394500

ایمیل پشتیبانی

support@arsesiranian.com

تلگرام

@ArsesIranianCo

طرح سوال

www.mailexperts.ir

ایمیل سرور آیس وارپ

جهت خرید ایمیل سرور آیس وارپ، با ما با ایمیل sales@arsesiranian.com و یا با شماره تلفن +98 (21) 88394500 تماس بگیرید.

شرکت آرسس ایرانیان، نماینده انحصاری ایمیل سرور آیس وارپ در ایران

https://www.arsesiranian.com/icewarp/icewarp.aspx