سینک و دسترسی کاربران

سینک وایرلس ایمیل، تقویم، دفترچه‌تلفن، فعالیت‌ها و یادداشت‌ها به تمامی گوشی‌هایی که آخرین نسخه Exchange ActiveSync را دارند. پشتیبانی داخلی از سینک با مک به همراه نرم‌افزار اختصاصی تنظیم OS X. برای کار بصورت آفلاین می‌توانید از اوتلوک نسخه 2007/2010/2013/2016 استفاده کرده و یا از نرم‌افزار اختصاصی ایمیل آیس وارپ استفاده نمایید.

Image description

دسترسی آفلاین به کلیه اطلاعات در اوتلوک‌

کلیه اطلاعات خود را اعم از قرار جلسات، دفترچه تلفن، فعالیت‌ها، یادداشت‌ها گروه‌ها، فایل‌ها، پوشه‌های عمومی و خصوصی به همراه قوانین و زمانبندی را با اوتلوک سینک نمایید.

افزونه جهت سینک با اوتلوک

افزونه سینک با اوتلوک، کاملا برای محیط اوتلوک طراحی شده و در منوی مربوط به خود در اوتلوک قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند با استفاده از این افزونه، تنظیمات مربوط به اکانت خود از جمله پاسخ دهی اتوماتیک ، فورواردر و قوانین سمت سرور را، .مستقیما از داخل اوتلوک تغییر دهند

مدیریت از راه دور

تنظیمات مربوط به این افزونه دارای مدیریت مرکزی می‌باشد و می‌تواند توسط مدیر بر روی سیستم کاربران اعمال شود. این امکان باعث راحتی نصب و مدیریت در مقیاس‌های بزرگ می‌شود.

استفاده از پروفایل‌های فعلی

افزونه سینک با اوتلوک می‌تواند پروفایل‌های فعلی را پیدا کرده و به آن‌ها متصل شود. این امکان هنگام انتقال اطلاعات به سرور ابری بسیار کاربردی است. با استفاده از ترکیبی از POP, IMAP و پوشه‌های شخصی، این افزونه به پروفایل فعلی متصل شده و یا پروفایل جدید ایجاد می‌کند.

Image description

شبکه‌های اجتماعی

با مخاطبین خود توسط مسنجر تعبیه شده داخلی ارتباط برقرار کنید. فایل ارسال کنید، شکلک بفرستید و یا با کاربران شبکه‌های دیگر پیام رد و بدل کنید. همه این‌ها توسط مسنجر داخلی نرم‌افزار کلاینت آیس وارپ.

رابط دسکتاپ آیس‌وارپ - استفاده بهینه از ایمیل‌

کلاینت دسکتاپ آیس وارپ، یک نرم‌افزار کامل برای استفاده از ایمیل در ویندوز می‌باشد که بسیار مدرن بوده و رابط کاربری آسانی دارد.

جایگزین اوتلوک

مانند اوتلوک، کلاینت آیس‌وارپ از چند اکانت همزمان پشتیبانی می‌کند، اطلاعات را بصورت آفلاین ذخیره می‌نماید و بطور کامل از سرویس‌های عمومی مانند جی‌میل، یاهو و اوتلوک پشتیبانی می‌کند.

انتقال اطلاعات از کلاینت فعلی شما

اطلاعات فعلی خود را بدون دردسر از نرم‌افزارهای متداول شامل اوتلوک مایکروسافت، اوتلوک اکسپرس، ویندوز لایو، Thunderbird، The Bat! و غیره منتقل کنید.

پشتیبانی از چند اکانت همزمان

برای استفاده کنندگان حرفه‌ای از ایمیل که دارای چندین اکانت می باشند، هیچ نرم‌افزاری بهتر از نرم‌افزاری که دارای قابلیت های لازم و رابط کاربری ساده باشد نیست.

جستجو و تاریخچه

هر ایمیل، رویداد، شخص یا پیوست را با استفاده از جستجو در چند ثانیه پیدا کنید. هر گونه ارتباط با مخاطب و ایمیل در تاریخچه آن مخاطب لاگ گرفته می‌شود.

Image description

ویدئو کنفرانس - سرویس جلسات سازمانی‌

فناوری ویدئو کنفرانس آیس‌وارپ در فرآیندهای سازمانی و کاری، مؤثرترین نوع ارتباطات را بدون موانعی چون: خرید تجهیزات و صرف زمان . برای سازمان یا کسب‌وکار شما فراهم کرده است

محافظت از جلسات با گذرواژه

برگزار کننده ی ویدئو کنفرانس می تواند این جلسات را با استفاده از گذرواژه ای که فقط در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد ایمن کند.

برنامه‌ریزی و دسترسی آسان

بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار لینک جلسه را به اشتراک بگذارید و از دوستان خود دعوت کنید تا از طریق مرورگر به جلسه شما بپیوندند. یکی از ویژگی های ویدئو کنفرانس امکان به اشتراک گذاری صفحه و چت می باشد. شما می توانید یک ویدئو کنفرانس را همانند سایر رویدادها در کارتابل خود جهت برنامه ریزی وارد کنید.

برگزاری جلسات با تعداد مدعوین بالا

ویدئو کنفرانس این امکان را برقرار می سازد تا حداکثر 80 عضو به صورت همزمان در یک اتاق به برقراری جلسه صوتی و تصویری بپردازند. هر کدام از کاربران آیس وارپ می توانند یک جلسه را برگزار کنند و با در اختیار نهادن لینک آن به حداکثر 80 نفر از دوستان یا همکاران غیر آیس وارپی خود، آن ها را به این جلسه به طور رایگان دعوت نمایند.

Image description

احراز هویت دوعاملی‌

احراز هویت دو مرحله ای ابزاری راحت ولی قدرتمند برای بالاتر بردن امنیت شماست.

امنیت بیشتر

برای بالاتر بردن امنیت و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز، دومین لایه امنیتی را به حساب کاربری خود اضافه نمایید. با فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای و استفاده از نرم افزار موبایل یا کد پیامک شده جهت دریافت رمز دوم ، کاربر می تواند از داده‌های شخصی خود در مقابل حملات سایبری محافظت نماید

سوال فنی دارید؟

تلفن پشتیبانی

+98 (21) 22889600

ایمیل پشتیبانی

support@arsesiranian.com

تلگرام

@ArsesIranianCo

طرح سوال

www.mailexperts.ir

ایمیل سرور آیس وارپ

جهت خرید ایمیل سرور آیس وارپ، با ما با ایمیل sales@arsesiranian.com و یا با شماره تلفن +98 (21) 22889600 تماس بگیرید.

شرکت آرسس ایرانیان، نماینده انحصاری ایمیل سرور آیس وارپ در ایران

https://www.arsesiranian.com/icewarp/icewarp.aspx