ایمیل سرور

در قلب پلتفورم آیس‌وارپ، یک سرور SMTP/IMAP/POP3 مقیاس‌پذیر و قدرتمند وجود دارد که می‌تواند هزاران ایمیل در دقیقه را در چندین صف موازی پردازش نماید. تمامی سرویس‌های آیس وارپ با استفاده از SSL/TLS ایمن‌سازی شده‌اند. آیس‌وارپ را می‌توان به هر نحو دلخواه پیاده‌سازی کرد، از رله‌ ایمیل گرفته تا ادغام با وب‌سایت، از پلتفورم‌های لودبالانس شده تا سرورهای پخش شده در مناطق مختلف جغرافیایی.

کنسول مدیریتی پیشرفته‌

کنسول مدیریتی امکان مدیریت یک یا چند سرور را از راه دور از روی یک سیستم معمولی امکان‌پذیر می‌کند. امکان دسترسی به تنظیمات سرور را از ریست کردن رمز کاربر تا ریستارت کردن سرویس‌ها، بر اساس رول‌های از پیش تعریف شده مدیریتی امکان‌پذیر می‌نماید.

Image description
Image description

امنیت چند لایه به همراه اسکن ابری‌

ترکیب منحصر به فردی از آنتی‌ویروس چندلایه تراز اول جهانی و آنتی‌اسپم چندلایه، هرگونه حرکت مشکوک و ناخواسته را بلافاصله متوقف می‌نماید.

اسپم، بدافزار و حملات را در بدو ورود متوقف نمایید

سرور شما با بیش از ۲۰ تکنولوژی آنتی‌اسپم که شامل حفاظت Zero-hour از شرکت CYREN و IPS می‌باشد محافظت می‌شود. هر کاربر بر این سیستم با استفاده از لیست سیاه، لیست سفید، پوشه‌های اسپم و گزارشات قرنطینه کنترل دارد. .

آرشیو اطلاعات

آیس‌وارپ بطور اتوماتیک ایمیل‌های ورودی و خروجی را آرشیو می‌نماید. همه کاربران بطور مستقیم به فولدر آرشیو خودشان با همان نام‌کاربری و رمز ایمیل دسترسی دارند و می‌توانند به سادگی ایمیل‌های خود را با استفاده از موس بازیابی نمایند.

ارتباط داخلی آیس وارپ و میل‌استور، یکی از پیش‌روهای آرشیو ایمیل در دنیا، به شما امکان ذخیره کردن تمام ایمیل‌های مهم خودتان را در یک دیتابیس مجزا می‌دهد تا امکان بهره‌برداری از امکانت آن مهیا شود

سیستم به هیچ عنوان احتیاجی به دیتابیس خارجی ندارد و به شما اجازه می‌دهد که بصورت بسیار سریع در بین ایمیل‌های خود جستجو نمایید.

کاربران می‌توانند ایمیل را از یک آرشیو مرکزی جاییکه فقط با یک کلیک از اطلاعات بک‌آپ گرفته می‌شود، ریستور نمایند.

Image description

سوال فنی دارید؟

تلفن پشتیبانی

+98 (21) 88394500

ایمیل پشتیبانی

support@arsesiranian.com

تلگرام

@ArsesIranianCo

طرح سوال

www.mailexperts.ir

ایمیل سرور آیس وارپ

جهت خرید ایمیل سرور آیس وارپ، با ما با ایمیل sales@arsesiranian.com و یا با شماره تلفن +98 (21) 88394500 تماس بگیرید.

شرکت آرسس ایرانیان، نماینده انحصاری ایمیل سرور آیس وارپ در ایران

https://www.arsesiranian.com/icewarp/icewarp.aspx