امنیت چند لایه‌ای هیلستون

مجموعه‌ای از محصولات که امروزه از
بیش از 14000 شرکت محافظت می‌کنند

اضافه کردن خرد به امنیت

تهاجم‌های سایبری، با استفاده از حملات هدفمند، مداوم، مخفیانه و چند مرحله‌ای که به راحتی تمهیدات امنیتی سنتی را دور می‌زنند، پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر شده‌اند. محصولات امنیتی هیلستون، از تکنولوژی رفتارشناسی برای مقابله با تهدیدات پیشرفته و ایجاد امنیت مستمر برای شبکه‌های امروزی استفاده می‌نمایند. این محصولات از خوشه‌بندی آماری برای تشخیص بدافزارهای ناشناخته و تجزیه تحلیل رفتاری برای تشخیص رفتارهای غیرمعمول در شبکه استفاده می‌کنند. سپس با استفاده از موتور آنالیز رخدادهای هیلستون، ارتباط بین این رویدادها را تعیین کرده و اطلاعات لازم جهت کشف و خنثی کردن تهدیدات را در اختیار شما قرار می‌دهند.

با قدرت تشخیص عمیق و قابلیت تجزیه و تحلیل تهدیدات، راه‌حل‌های هیلستون به مشتریان یک دید جامع نسبت به وضعیت ریسک شبکه و قابلیت تشخیص و جلوگیری از تهدیدات پیشرفته مانند Locky Ransomware را ارائه می‌دهد. امنیت چند لایه‌ای هیلستون از چندین موتور سطح بالا برای محافظت در مقابل ransomwareها استفاده می‌نماید: آنتی‌ویروس، موتور پیشگیری از نفوذ (IPS) تشخیص تهدید پیشرفته (ATD) تشخیص رفتار غیرعادی (ABD) اعتبار سنجی (RPD) و غیره.
با امنیت چند لایه‌ای خود، محصولات هیلستون می‌توانند پیچیده‌ترین تهدیدات را در در مرحله‌ای که باشند تشخیص داده و از بین ببرند.

Image description